O NÁS

Domácí lékárna představuje síť lékáren v Ústeckém kraji, jež vznikla v roce 1999. Její první provozovnou byla lékárna U Soudu v Teplicích.

V současné době vlastní společnost pět lékáren a jednu výdejnu léků. Vedle zmíněné lékárny U Soudu v Teplicích jsou to lékárny U Lidlu v Teplicích, U Hraničáře na Masarykově třídě v Ústí nad Labem, v Oseku a nově otevřenou lékárnou je Lékárna Krupka u supermarketu Penny. Výdejna léků slouží klientům v Proboštově na Teplicku.

Domácí lékárna chce být svým zákazníkům co nejblíže a snaží se proto vycházet vstříc všem jejich požadavkům. Proto je samozřejmostí individuální přístup, věrnostní zákaznický program i nepřetržité slevové akce ve všech provozovnách.  Společnost nabízí i závozy léků a zdravotnických pomůcek lidem a rodinám, které mají problémy s dopravou.

Domácí lékárna chce být samozřejmě také zajímavým obchodním partnerem pro jednotlivé společnosti. Proto přichází se zvýhodněným zaměstnaneckým programem. Závozy zdravotnických pomůcek a léků jsou v tomto případě samozřejmostí.